Bump

Bump iPhone için

İPhone'ları çarparak iletişim bilgilerini paylaşın

Bump artık indirilemez. İOS için Araçlar ve Yardımcı Programlar'da alternatifler arayabilirsiniz . Biriyle iletişim bilgilerini değiştirmek, kötü niyetli bir can sıkıcı süreçtir. Normalde kartvizitler için dolanıyor, kendi telefon numaranızı...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Kişileri paylaşmanın hızlı ve eğlenceli yolu
  • Kullanımı çok basit
  • Fotoğraf paylaşımına izin verir

DEZAVANTAJLAR

  • Kişileri ve fotoğrafları yalnızca paylaşabilirsiniz

İyi
7

Bump artık indirilemez. İOS için Araçlar ve Yardımcı Programlar'da alternatifler arayabilirsiniz .

Biriyle iletişim bilgilerini değiştirmek, kötü niyetli bir can sıkıcı süreçtir. Normalde kartvizitler için dolanıyor, kendi telefon numaranızı hatırlamaya çalışıyor ya da bir kalem için yoldan geçenleri soruyorsunuz, böylece elinize bir sayı yazabilirsiniz (ki bu da zaten eve geldiğinizde yıpranacaktır).

Bump'a şükürler olsun, bu günlerde yakında olacak. Bu yenilikçi uygulama (tesadüfen App Store'dan indirilen milyarıncı uygulamasının kaydını tutar), başka bir iPhone'a çarparak iletişim bilgilerini değiştirmenizi sağlar.

Bump'da herhangi bir şey yapmadan önce, paylaşmak istediğiniz iletişim bilgilerini söylemek için Bump'ı yapılandırmanız gerekir. Telefon numaranızı, e-posta adresinizi, profil fotoğrafınızı ve adresinizi veya bunların bir bileşimini eklemeyi seçebilirsiniz.

Bunu yaptıktan sonra, çarpmaya hazırsınız. Sadece iPhone'unuzu tutun ve diğer kişiyi tutun, sonra ellerinizi yavaşça bir araya getirin. Telefonlar daha sonra birbirleriyle bağlantı kuracak ve iletişim bilgileri cihazlar arasında aktarılacak. Bump ile bu kadar basit.

Fotoğrafları eklemek ve diğer kişiye 'çarpmak' için Bump'daki 'Diğer dosyalar' düğmesini de kullanabilirsiniz. Ne yazık ki şu anda sadece kişilerle ve resimlerle çalışıyor, ama umarım bir gün hepimiz Bump aracılığıyla müzik, belge, video ve diğer dosyaları değiştireceğiz.

İster iş ister eğlence amaçlı iletişim kurmayı isterseniz, Bump hızlı, kolay ve her şeyden önce, detayları değiştirmenin eğlenceli yolunu temsil eder.

Şimdi fotoğrafları telefonunuzdan telefonunuza çarpın! Onları sabit sürücünüze kaydedin veya istediğiniz yerde paylaşmak için kısa bir bağlantı edinin.

Değişiklikler

  • Şimdi fotoğrafları telefonunuzdan telefonunuza çarpın! Onları sabit sürücünüze kaydedin veya istediğiniz yerde paylaşmak için kısa bir bağlantı edinin.

iphone için Yardımcı Öğeler ve Araçlar en fazla indirilenler

Bump hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×